Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Банки > Банки

Банки

 


 

ПРАВЕКС БАНК – надійний  банк з європейськими традиціями, що входить в міжнародну фінансову  групу  Intesa Sanpaolo,  яка 400 років зберігає та примножує гроші своїх клієнтів,  обслуговує більше ніж 29  млн. клієнтів у 40 країнах світу.

Має багаторічну бездоганну репутацію та досвід роботи на фінансовому ринку України,  входить в обмежений перелік банків, через які держава проводить усі види соціальних виплат. Вклади клієнтів ПРАВЕКС БАНК  захищені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

Займає місце у першій десятці банків України по надійності, згідно рейтингу стійкості банків*, та перше місце в п’ятірці банків в рейтингом «ССС»* по версії міжнародної фінансової агенції Fitch

(*дані на кінець 2017 року)

Ліцензія НБУ №7 від 10.10.2011

 


 

АТ «ТАСКОМБАНК» — універсальний комерційний банк. Нині демонструє кращі по банківській системі темпи розвитку за всіма ключовими показниками. Входить до ТОП-20 банків за розміром активів і продовжує укріплювати свої позиції. Входить до трійки найнадійніших банків за версією видання «Личный счет» та до трійки банків з найвищим рівнем надійності депозитів, за версією РА «Стандарт рейтинг».

Ліцензія НБУ №84 від 24.10.2011 р.

 


 

АТ «УкрСиббанк» успішно працює вже 25 років на ринку України, зареєстрований 18 червня 1990 року. Входить до однієї з найсильніших фінансових груп світу BNP Paribas. Групу представлено у 75 країнах світу. Наразі регіональна мережа УкрСиббанку налічує понад 400 відділень по всій території України, мережа банкоматів - понад 1100 АТМ - третя за величиною в країні. УкрСиббанк - один з лідерів на ринку споживчого кредитування України, співпрацює з більш ніж 350 автосалонами в Україні, з національними мережами продажів побутової техніки та електроніки, а також з провідними інтернет-магазинами країни. УкрСиббанк веде політику відповідального кредитування, основним принципом якої є відповідальне відношення до клієнтів.

Ліцензія НБУ № 75 від 05.10.2011 р.

 


 

 

АБ «УКРГАЗБАНК» представлений 179 діючими відділеннями та є активним гравцем ринку роздрібного кредитування. Бенефіціарним власником банку є держава з часткою 94,9409% у статутному капіталі. За програмами цільового кредитування банк плідно співпрацює з провідними автодилерами, автоімпортерами та забудовниками з різних регіонів України.

Успішна діяльність банку, як результат ефективного управління та виваженої кредитної політики, а також імідж стабільного та надійного партнера зробили АБ «УКРГАЗБАНК» знаним та авторитетним представником банківської спільноти.

Ліцензія НБУ № 123 від 06.10.2011 р.

 


 

 

ПАТ «КРЕДОБАНК», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%.

ПАТ "КРЕДОБАНК" за основними показниками діяльності входить до числа 30 найбільших українських банків. Регіональна мережа ПАТ "КРЕДОБАНК" нараховує 110 відділень й охоплює більшість областей України. Крім того, Банк активно розвиває свій картковий бізнес та встановив 279 власних банкоматів. Клієнтами Банку є понад 44 тис. юридичних осіб та підприємців та понад 469 тис. фізичних осіб.

ПАТ "КРЕДОБАНК" є одним з двох  українських банків, чий кредитний рейтинг з 2006 року визначає одне з найстарших рейтингових агентств світу – Standard & Poor’s. У 2015 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило банку найвищий рейтинг депозитів – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на рівні uaAA+ зі стабільним прогнозом. У 2015 році ПАТ "КРЕДОБАНК" двічі очолив рейтинг найбільш життєздатних банків України за версією журналу Forbes та двічі увійшов до ТОП-10 найкращих роздрібних банків України за версією журналу «Фокус», а також до десятки  найнадійніших великих банків за версією журналів «Деньги» та «Новое время». У листопаді 2015 року ПАТ "КРЕДОБАНК"очолив рейтинг стресостійкості українських банків за версією фінансового порталу «Мінфін». У лютому 2016 року банк посів друге місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші».       

Ліцензія НБУ № 43 від 11.10.2011 року

 ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є лідером на ринку банківських послуг для приватних клієнтів у Франції та одним з найбільших банків у Європі. КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг як для приватних клієнтів, так і для бізнесу. Банк співпрацює більш ніж з 400 автосалонами, є ексклюзивним фінансовим партнером багатьох автомобільних брендів, що надає змогу пропонувати своїм клієнтам привабливі умови при кредитуванні практично всіх марок автомобілів. Процес автокредитування в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» відповідає стандарту з якості ISO 9001:2008.  Надійність та ділову репутацію ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 440 000 приватних та 35 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, агровиробники, великі українські компанії та міжнародні корпорації. Мережа ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» налічує  біля 170 точок продажу і охоплює всю країну.

Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011 року

 


 

 

Новини

КІА, CHERY, CHEVROLET в кредит - за спеціальними умовами

При авансі від 50% та терміні кредитування 12 місяців річна фіксована ставка лише 0,001%!

Читати далі

Всі новини