Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Партнери > Банки

Банки

 


 

АТ «УкрСиббанк» успішно працює вже 25 років на ринку України, зареєстрований 18 червня 1990 року. Входить до однієї з найсильніших фінансових груп світу BNP Paribas. Групу представлено у 75 країнах світу. Наразі регіональна мережа УкрСиббанку налічує понад 400 відділень по всій території України, мережа банкоматів - понад 1100 АТМ - третя за величиною в країні. УкрСиббанк - один з лідерів на ринку споживчого кредитування України, співпрацює з більш ніж 350 автосалонами в Україні, з національними мережами продажів побутової техніки та електроніки, а також з провідними інтернет-магазинами країни. УкрСиббанк веде політику відповідального кредитування , основним принципом якої є відповідальне відношення до клієнтів.

Ліцензія НБУ № 75 від 05.10.2011 р.

 

 


Публічне акціонерне товариство«Укрсоцбанк, що працює під торговою маркою UniCredit Bank, на сьогодні — один з найбільших системних універсальних банків України. Як одна з найнадійніших фінансових установ України Банк пропонує повний комплекс сучасних фінансових та платіжних інструментів, що допомагають організаціям досягнути комерційного успіху, а людям – підвищити рівень добробуту.

Ліцензія НБУ №5 від 05.10.2011 року


Бенефіціарним власником банку є держава з часткою 94,9409% у статутному капіталі. АБ «УКРГАЗБАНК» представлений 179 діючими відділеннямита є активним гравцем ринку роздрібного кредитування. За програмами цільового кредитування банк плідно співпрацює з провідними автодилерами, автоімпортерами та забудовниками з різних регіонів України.

Успішна діяльність банку, як результат ефективного управління та виваженої кредитної політики, а також імідж стабільного та надійного партнера зробили АБ «УКРГАЗБАНК» знаним та авторитетним представником банківської спільноти.

Ліцензія НБУ № 123 від 06.10.2011


ПАТ «КРЕДОБАНК», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%.

ПАТ "КРЕДОБАНК" за основними показниками діяльності входить до числа 30 найбільших українських банків. Регіональна мережа ПАТ "КРЕДОБАНК" нараховує 110 відділень й охоплює більшість областей України. Крім того, Банк активно розвиває свій картковий бізнес та встановив 279 власних банкоматів. Клієнтами Банку є понад 44 тис. юридичних осіб та підприємців та понад 469 тис. фізичних осіб.

ПАТ "КРЕДОБАНК"є одним з двох  українських банків, чий кредитний рейтинг з 2006 року визначає одне з найстарших рейтингових агентств світу – Standard & Poor’s. У 2015 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило банку найвищий рейтинг депозитів – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на рівні uaAA+ зі стабільним прогнозом. У 2015 році ПАТ "КРЕДОБАНК" двічі очолив рейтинг найбільш життєздатних банків України за версією журналу Forbesта двічі увійшов до ТОП-10 найкращих роздрібних банків України за версією журналу «Фокус», а також до десятки  найнадійніших великих банків за версією журналів «Деньги» та «Новое время». У листопаді 2015 року ПАТ "КРЕДОБАНК"очолив рейтинг стресостійкості українських банків за версією фінансового порталу «Мінфін». У лютому 2016 року банк посів друге місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші».       

Ліцензія НБУ № 43 від 11.10.2011 року


ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є лідером на ринку банківських послуг для приватних клієнтів у Франції та одним з найбільших банків у Європі. КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг як для приватних клієнтів, так і для бізнесу. Банк співпрацює більш ніж з 400 автосалонами, є ексклюзивним фінансовим партнером багатьох автомобільних брендів, що надає змогу пропонувати своїм клієнтам привабливі умови при кредитуванні практично всіх марок автомобілів. Процес автокредитування в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» відповідає стандарту з якості ISO 9001:2008.  Надійність та ділову репутацію ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 440 000 приватних та 35 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, агровиробники, великі українські компанії та міжнародні корпорації. Мережа ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» налічує  біля 170 точок продажу і охоплює всю країну.

Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011 року

Банк «ГЛОБУС» - це сучасний та динамічний комерційний банк з українським капіталом. Ми пропонуємо повний спектр банківських послуг для всіх категорій Клієнтів – від домогосподарств до промислових гігантів. Однією із спеціалізацій Банку є кредитування громадян, які купують нові авто. Партнерські програми “ГЛОБУСА” з провідними автомобільними компаніями дарують нашим Клієнтам унікальну можливість - придбати в кредит автомобіль практично будь-якої марки та моделі на найпривабливіших умовах. 

09 грудня 2016 року РА «Експерт-Рейтинг» ухвалив рішення про оновлення кредитного рейтингу Банку «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaA+ з позитивним прогнозом. Також було оновлено рейтинг депозитів на рівні ua2+ за шкалою Агентства. Позичальник з рейтингом uaA+ характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками.

Регіональна мережа Банку “ГЛОБУС” налічує 30 відділень по всій території України.

Ліцензія НБУ №240 від 26.10.2011 року.


 

Новини

КІА, CHERY, CHEVROLET в кредит - за спеціальними умовами

При авансі від 50% та терміні кредитування 12 місяців річна фіксована ставка лише 0,001%!

Читати далі

Всі новини