Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

 • 05.09.2011
  Акційна програма придбання LADA в системі «Експрес Кредит»

  «Експрес Кредит» не зупиняється на досягненому і як професіонал, вдосконалює та адаптує свої можливості під потреби висококонкурентного ринку.

  Ми раді вітати нового партнера в нашій програмі автокредитування – ПАО «Фінанси та Кредит». Таким чином, «Експрес Кредит» може запропонувати для своїх клієнтів більше 30 кредитних програм вже від 22 банків-партнерів.

 • 21.07.2011
  Кредитування автомобілів з авансом 0% у системі «Експрес Кредит»

  Купівля автомобіля - це певний крок у житті кожної людини. Але, як правило, враховуючи рівень доходів більшості українців, відкладати щомісяця певну суму на придбання автомобіля в далекому майбутньому, виснажливо і довго. При цьому, все одно кожен день доводиться діставатись роботи громадським транспортом. З огляду на це стандартне автокредитування дійсно є вирішенням питання, особливо якщо потенційний покупець має суму грошей, достатню для першого внеску. А якщо ні? Адже часто, відвідавши банк або автосалон, Клієнт стикається з розчаруванням - щоб купити автомобіль необхідно внести аванс, який в сумі з комісіями і іншим нерідко досягає декількох десятків тисяч гривень.

 • 11.07.2011
  Придбання газобалонного устаткування стає можливим в системі «Експрес Кредит»

  Популярність газобалонного устаткування серед автовласників очевидна. По-перше, це  пояснюється незалежністю водія від постійного зростання цін на бензин, по-друге, мінімальною амортизацією такого устаткування, а по-третє -  екологічністю самого палива.

 • 10.06.2011
  Кредитні програми для автомобіля, що використовується як таксі, тепер доступні в системі "Експрес Кредит"!

  Перевезення пасажирів, поза сумнівом, є привабливим заняттям з точки зору заробітку. А тепер, з розвитком ринку автокредитування, навіть не маючи повної вартості для купівлі авто, клієнт все одно має шанс придбати автомобіль для подальшого використання як таксі.

 • 10.06.2011
  "Експрес Кредит" доповнюється пропозиціями від ПАО "ОТП Банк".

  Автокредитування істотно набирає оберти: вже понад 20% продажі автомобілів в салонах Корпорації "УкрАВТО" - кредитні. Це і очевидно - адже система "Експрес Кредит", постійно нарощує кількість банків, готових пропонувати усе більш лояльні умови автокредитування. Так, на даний момент в on-line системі представлені понад 30-тикредитних програм від 20-ти баків-партнерів.

 • 10.06.2011
  Акційні пропозиції "Авто мрія" і "Рожева мрія" в системі "Експрес Кредит"

  Популярність автомобілів марки Сhery на українському ринку продовжує рости. Саме тому ПАТ "ПроФинБанк" надає можливість купити автомобіль в кредит по акційних програмах "Авто мрія" і "Рожева мрія" в системі "Експрес Кредит" аж до початку вересня.

 • 10.06.2011
  Умови кредитування для автомобілів Chevrolet в системі "Експрес Кредит".

  Популярність автокредитів на українському ринку набирає оберти - велика частина банків удосконалює свої пропозиції, надаючи окрім стандартних умов спеціальні акційні кредитні програми.

  Так, з початку червня, система "Експрес Кредит" була доповнена програмою від ПАТ "Укрсоцбанк" на автомобілі марки Chevrolet.