Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

 • 10.11.2011
  «Експрес Кредит» робить автомобілі доступнішими

  Завдяки багатолітньому досвіду і підтримці  лідера автомобільного ринку Корпорації «УкрАВТО»система «Експрес Кредит» продовжує радувати унікальними програмами кредитування і розширювати вибір кращих кредитних умов. 

 • 01.11.2011
  Більше пропозицій – більше варіантів купівлі авто в кредит!

  Тисячі покупців автомобілів на ринку України вже переконалися: УкрАВТО пропонує нові моделі – «Експрес Кредит» надає оптимальні рішення.  У тому числі, постійно розширюючи перелік доступних в системі банків і їх пропозицій. Так, з 25-го жовтня 2011 року в системі «Експрес Кредит»  представлена кредитна пропозиція нового банку-партнера – ПАТ «ЕНЕРГОБАНК».

 • 21.10.2011
  Акційні умови автокредитування для автомобілів ЗАЗ, Opel, Chevrolet.

  Багата на врожай осінь продовжує приємно радувати сюрпризами і на ниві автокредитування.  Система «Експрес Кредит»* повниться новими пропозиціями, щоб максимально скоротити та здешевити процес автокредитування для споживача.

 • 10.10.2011
  Новий ритм життя з «Chery» та ВТБ Банком

  В першій половині 2011 року на автомобільному ринку спостерігалося зростання. Антикризові програми від автосалонів продовжують позитивно впливати на статистику проданих авто. Доступність кредитних програм також є вагомим фактором розвитку автомобільного ринку.

 • 07.10.2011
  Станьте власником мрії разом з «Експрес Кредит» та ПАТ «ПУМБ»

  До нового автомобільного сезону Корпорація «УкрАВТО» разом з сервісом «Експрес Кредит» підготували ряд пропозицій для бажаючих стати автовласником вже сьогодні. В мережі «УкрАВТО» представлені найпопулярніші автомобільні бренди світу: «Mercedes-Benz», «Toyota», «Renault», «KIA», «Chevrolet»…  Ви обов’язково знайдете те, про що мріяли.

 • 04.10.2011
  Пропозиція для шанувальників «KIA» від «Експрес Кредит» та ПАО «Креді Агріколь Банк»

  Девіз KIA - «The Power to Surprise»- говорить сам за себе – постійно прагнути до інновацій, виробляти такі автомобілі, що перевершують очікування споживачів. З метою наблизити своїх клієнтів до втілення мрії, про придбання автомобіля KIA, компанія «Фалькон-Авто», офіційний дистриб’ютор KIA в Україні, разом з сервісом «Експрес Кредит» анонсує про спеціальні умови автокредитування від ПАТ «Креді Агріколь Банк».

 • 26.09.2011
  Світ переваг від «Експрес Кредит» та ПАТ «Укрбізнесбанк»

  Разом з кредитними пропозиціями «Експрес Кредит» Ви завжди можете очікувати на переваги. Маючи багаторічний досвід та підтримку лідера автомобільного ринку Корпорації «УкрАВТО», сервіс пропонує більше 30-ти програм від 25 банків-партнерів, надаючи реальні можливості для покупки автомобілів.  Це більше ніж кредитні рішення, вони надаються з пакетом переваг, можливостей та послуг.

 • 19.09.2011
  Кредитування і страхування: досконалі рішення.

  Ні для кого не є секретом, що з новою актуальністю відроджуються питання автокредитування – «потепління» складових банківських умов, кредитування пов'язаних сервісів, спеціальні кредитні і лізингові програми для створення власного бізнесу – все це викликає  чималу зацікавленість у існуючих і потенційних автовласників. Також особлива увага українських автолюбителів звернута до новини про обіцяне введення європротоколу найближчим часом.

 • 14.09.2011
  Купити запчастини і відремонтувати машину тепер можна в кредит!

  Враховуючи тенденції ринку і потреби Клієнтів система «Експрес Кредит» продовжує удосконалювати асортимент своїх пропозицій. Нова пропозиція «Сервіс у кредит» дає можливість протягом однієї години отримати грошові кошти на потреби Вашого автомобіля.

 • 07.09.2011
  У системі «Експрес Кредит» нова пропозиція від ПАТ «Кредитпромбанк»

  Компанія «УКРАВТОЛІЗИНГ» представляє на ринку кредитування систему «Експрес Кредит». Сервіс був створений для оптимізації потреб і часу клієнтів Корпорації «УкрАВТО». Купуючи новий автомобіль, клієнт може скористатися послугою автокредитування від «Експрес Кредит».