Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

 • 03.04.2012
  «Експрес Кредит» представляє «Легкий» автокредит для Chery

  У системі «Експрес Кредит» знову з'явився «Легкий» привабливий кредит від ПАО «ПРОФІН БАНК»*. Як і раніше, його умови поширюються на весь модельний ряд автомобілів Chery, представлених в мережі УкрАВТО. Вигідна відмінність програми – знижені ціни на автомобілі. З 8-го лютого цього року офіційний дистриб'ютор   бренду Chery в Україні, компанія «СІ ЕЙ Автомотів», пропонує знижки на ряд моделей. Для Chery Eastar ціна знижена на 10 440 грн., для Tiggo  - на 10 000 грн., для Beat – на 4160 грн., для Kimo – на 2 480 грн., для Elara – на 2 480 грн., і для QQ – на 2000 грн. Розмір знижки залежить від моделі, комплектації і року випуску автомобіля.

 • 27.03.2012
  Новий ЗАЗ VIDA з доступним «Експрес Кредитом»

  Головна новинка весни ЗАЗ VIDA вже з'явилася в автосалонах УкрАВТО. Будучи нащадком відомого Chevrolet Aveo, який має  свою історію, величезну кількість перемог і визнання автошанувальників з різних країн світу,  ЗАЗ VIDA поєднав у собі функціональність і комфорт за доступною ціною. Цей автомобіль  створений для активних людей, що бажають отримувати задоволення від кожної хвилини, проведеній у дорозі. Крім того, VIDAзабезпечує  головне: безпеку і комфорт.

 • 21.02.2012
  «Сервіс в кредит» - просте і доступне рішення від Банку Руский Стандарт

  Система «Експрес Кредит» піклується не лише про розширення можливостей своїх клієнтів для придбання власного автомобіля. Вона також надає доступні кредитні умови для вдосконалення і ремонту авто незалежно від наявності необхідних засобів у його власника.  Лише у період з 15.02.12 по 15.05.12 в системі «Експрес Кредит» діє унікальна кредитна пропозиція від ПАТ «Банк Руский Стандарт» – акція «Сервіс в кредит».

 • 20.02.2012
  Автокредит від ПАТ «КРЕДОБАНК» - купуй мрію тут і зараз!

  Спеціально для всього модельного ряду автомобілів  Chevrolet і Opel,  ПАТ «КРЕДОБАНК» спільно з системою «Експрес Кредит» підготували акційні умови автокредитування. Для тих, хто цінує справжні автомобілі, це найвдаліший час зважитися на покупку своєї мрії тут і зараз. Адже з «Експрес Кредит» більше немає необхідності відкладати її на невизначений термін.

 • 07.02.2012
  «1/2/3» – простий кредит від ПАТ «Банк Русский Стандарт»

  До цих пір не знаєте, як купити свій автомобіль, коли не вистачає коштів на повну вартість? Все дуже просто! «Банк Русский Стандарт» спільно з системою «Експрес Кредит» підготували вигідні і зручні кредитні  умови для придбання автомобілів LADA в мережі УкрАВТО.

 • 06.02.2012
  «Легкий» кредит для автомобілів Chery в системі «Експрес Кредит»

  Головна мета системи «Експрес Кредит» - зробити автомобілі ще ближче до людей. Тому ми ретельно підбираємо кредитні пропозиції, умови яких відповідають критеріям доступності та зручності. З нашими кредитними програмами Ви завжди можете більше! Так, в період з 03.02.12 по 31.03.12 в автосалонах УкрАВТО діють нові акційні умови для автомобілів Chery.

 • 03.02.2012
  Система «Експрес Кредит» поповнилася вигідним автокредитом від ПАТ «ПРОФІН БАНК»

  У період проведення Фестивалю Жіночих Автомобілів, організатором якого є Корпорація «УкрАВТО», у Вас є унікальна можливість здійснити найзаповітніші бажання. Тепер, придбати свій довгоочікуваний автомобіль легко, завдяки вигідним умовам кредитної програми «Моє Авто» від ПАТ «ПРОФІН БАНК» і швидкого оформлення кредиту в системі «Експрес Кредит».

 • 02.02.2012
  Автокредит без компромісів

  Не знаєте, який кредит краще обрати: вигідний, швидкий чи зручний? Тоді просто зупиніть свій  вибір на системі «Експрес Кредит».

 • 27.12.2011
  Рішення про надання кредиту – швидка доставка на дім!

  На сайті «Експрес Кредит» з'явився ще один on-line  помічник, який допоможе Вам  швидко  дізнатися рішення банку про надання автокредиту, не виходячи з дому

 • 23.11.2011
  Кредитний навігатор системи «Експрес Кредит»

  Система «Експрес Кредит» удосконалює не лише свої пропозиції і унікальні умови автокредитування, але і покращує стандарти обслуговування клієнтів. Ми розробляємо і упроваджуємо нові сервіси та послуги, які відповідають високим вимогам і роблять процес  кредитування комфортним.