Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

 • 26.06.2012
  Експрес Кредит: простий спосіб отримати кредит на авто

  Простий один крок -  і автокредит у Вас в кишені. Щоб його отримати, потрібно лише заповнити on-line форму на сайті Експрес Кредит. Після чого, кредитний фахівець миттєво передзвонить і повідомить адресу найближчого автосалону, де Вас вже чекає попереднє рішення банку про отримання автокредиту.

 • 13.06.2012
  Smart в кредит: все краще доступне

  Для всіх бажаючих придбати одну із найяскравіших і довгоочікуваних автоновинок  літа від компанії «АвтоКапітал»* –  сіті-кар марки smart  – у нас є хороші новини! З 01.06.2012 в системі «Експрес Кредит» з'явився ряд кредитних програм здатних зробити Вашу мрію реальністю вже сьогодні.  Не варто відкладати яскраве життя на потім, якщо літо вже у розпалі. Прийшов  Ваш час розтинати вулиці на новенькому smart!

 • 06.06.2012
  «Експрес Кредит» для Ваших шин

  Можливості з «Експрес Кредит» як завжди безмежні, і цьому є підтвердження. Для тих, хто не любить чекати, система «Експрес Кредит» пропонує унікальну пропозицію.

  З 01.06.2012 року на всіх сервісних станціях мережі  УкрАВТО можна швидко і легко оформити кредит  на шини для автомобіля.

 • 29.05.2012
  «Експрес Кредит» без обмежень: без авансу, без довідки про доходи або строком до 10 років

  Принести користь кожному клієнтові – мета всіх кредитних програм представлених в системі «Експрес Кредит». Тепер Ваш вибір не обмежується авансовим платежем або терміном погашення, а навпаки стає вільнішим завдяки кредитним умовам від Експрес Кредит. Саме тут Ви зможете зважитися на покупку автомобіля вже сьогодні, вибравши один з автокредитів від банків-партнерів системи, які пропонують спеціальні умови кредитування у всіх автосалонах УкрАВТО.

 • 24.05.2012
  «Сервіс в кредит» доступний по всій мережі УкрАВТО

  Система «Експрес Кредит» спільно з Банком «Російський Стандарт» потурбувалися про те, щоб всі автовласники завжди мали можливість ремонтувати і обслуговувати свій автомобіль незалежно від наявності необхідних засобів. Тепер на всіх сервісних станціях мережі УкрАВТО діє кредитна програма «Сервіс в кредит», яка дозволяє зберегти сімейний бюджет і заощадити час.

 • 11.05.2012
  Екпрес Кредит для автомобілів з пробігом

  Пропозиції системи «Експрес Кредит» розробляються для тих, хто уміє бачити можливості і сміливо втілює свої плани в життя. Тепер з допомогою Експрес Кредит можна легко придбати популярні марки авто з пробігом. Адже саме тут представлений широкий вибір кращих кредитних умов від надійних банків-партнерів, які розроблені з максимальним обліком інтересів і бажань кожного клієнта.

 • 18.04.2012
  «Сервіс в кредит» доступний у всій мережі УкрАВТО

  Система «Експрес Кредит» спільно з Банком «Російський Стандарт» потурбувалися про те, щоб всі автовласники завжди мали можливість ремонтувати і обслуговувати свій автомобіль незалежно від наявності необхідних засобів. Тепер на всіх сервісних станціях мережі УкрАВТО діє кредитна програма «Сервіс в кредит», яка дозволяє зберегти сімейний бюджет і заощадити час.

 • 13.04.2012
  «Експрес Кредит»: швидше, ніж можливо.

  Дізнатись попереднє рішення банку про отримання кредиту можна без оригінального пакету документів.

  З 4 квітня завдяки системі «Експрес Кредит» всі автосалони УкрАВТО Києва та Київської області зможуть запропонувати своїм клієнтам більше, ніж вони очікують. Окрім  звичайної консультації, кожен клієнт зможе оперативно дізнатися попереднє рішення банку про отримання автокредиту.

 • 04.04.2012
  У системі «Експрес Кредит» нова кредитна пропозиція для LADA

  «Експрес Кредит» пропонує бути рішучішими цієї весни і нарешті придбати свій довгоочікуваний автомобіль. Тим більше що це найвдаліший період,  оскільки в системі «Експрес Кредит» з 01.04.2012 р. стартувала спеціальна кредитна пропозиція для автомобілів  LADA від ПАТ «ПРОФІН БАНК»*

 • 03.04.2012
  «Експрес Кредит»: вигідна програма кредитування «Краще ніж РОЗСТРОЧКА» для автомобілів ЗАЗ

  Завести мотор власного автомобіля легко і просто, якщо є «Експрес Кредит». 

  Спеціально для всього модельного ряду автомобілів ЗАЗ система «Експрес Кредит» спільно з ПАТ  «КРЕДОБАНК» розробили унікальну кредитну програму.  Тепер такі відомі моделі авто, як Sens, Lanos, Forza, VIDA стали ще ближчими і реальнішими для всіх, хто бажає їх придбати.