Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

 • 29.05.2012
  «Експрес Кредит» без обмежень: без авансу, без довідки про доходи або строком до 10 років

  Принести користь кожному клієнтові – мета всіх кредитних програм представлених в системі «Експрес Кредит». Тепер Ваш вибір не обмежується авансовим платежем або терміном погашення, а навпаки стає вільнішим завдяки кредитним умовам від Експрес Кредит. Саме тут Ви зможете зважитися на покупку автомобіля вже сьогодні, вибравши один з автокредитів від банків-партнерів системи, які пропонують спеціальні умови кредитування у всіх автосалонах УкрАВТО.

 • 24.05.2012
  «Сервіс в кредит» доступний по всій мережі УкрАВТО

  Система «Експрес Кредит» спільно з Банком «Російський Стандарт» потурбувалися про те, щоб всі автовласники завжди мали можливість ремонтувати і обслуговувати свій автомобіль незалежно від наявності необхідних засобів. Тепер на всіх сервісних станціях мережі УкрАВТО діє кредитна програма «Сервіс в кредит», яка дозволяє зберегти сімейний бюджет і заощадити час.

 • 11.05.2012
  Екпрес Кредит для автомобілів з пробігом

  Пропозиції системи «Експрес Кредит» розробляються для тих, хто уміє бачити можливості і сміливо втілює свої плани в життя. Тепер з допомогою Експрес Кредит можна легко придбати популярні марки авто з пробігом. Адже саме тут представлений широкий вибір кращих кредитних умов від надійних банків-партнерів, які розроблені з максимальним обліком інтересів і бажань кожного клієнта.

 • 18.04.2012
  «Сервіс в кредит» доступний у всій мережі УкрАВТО

  Система «Експрес Кредит» спільно з Банком «Російський Стандарт» потурбувалися про те, щоб всі автовласники завжди мали можливість ремонтувати і обслуговувати свій автомобіль незалежно від наявності необхідних засобів. Тепер на всіх сервісних станціях мережі УкрАВТО діє кредитна програма «Сервіс в кредит», яка дозволяє зберегти сімейний бюджет і заощадити час.

 • 13.04.2012
  «Експрес Кредит»: швидше, ніж можливо.

  Дізнатись попереднє рішення банку про отримання кредиту можна без оригінального пакету документів.

  З 4 квітня завдяки системі «Експрес Кредит» всі автосалони УкрАВТО Києва та Київської області зможуть запропонувати своїм клієнтам більше, ніж вони очікують. Окрім  звичайної консультації, кожен клієнт зможе оперативно дізнатися попереднє рішення банку про отримання автокредиту.

 • 04.04.2012
  У системі «Експрес Кредит» нова кредитна пропозиція для LADA

  «Експрес Кредит» пропонує бути рішучішими цієї весни і нарешті придбати свій довгоочікуваний автомобіль. Тим більше що це найвдаліший період,  оскільки в системі «Експрес Кредит» з 01.04.2012 р. стартувала спеціальна кредитна пропозиція для автомобілів  LADA від ПАТ «ПРОФІН БАНК»*

 • 03.04.2012
  «Експрес Кредит»: вигідна програма кредитування «Краще ніж РОЗСТРОЧКА» для автомобілів ЗАЗ

  Завести мотор власного автомобіля легко і просто, якщо є «Експрес Кредит». 

  Спеціально для всього модельного ряду автомобілів ЗАЗ система «Експрес Кредит» спільно з ПАТ  «КРЕДОБАНК» розробили унікальну кредитну програму.  Тепер такі відомі моделі авто, як Sens, Lanos, Forza, VIDA стали ще ближчими і реальнішими для всіх, хто бажає їх придбати.

 • 03.04.2012
  «Експрес Кредит» представляє «Легкий» автокредит для Chery

  У системі «Експрес Кредит» знову з'явився «Легкий» привабливий кредит від ПАО «ПРОФІН БАНК»*. Як і раніше, його умови поширюються на весь модельний ряд автомобілів Chery, представлених в мережі УкрАВТО. Вигідна відмінність програми – знижені ціни на автомобілі. З 8-го лютого цього року офіційний дистриб'ютор   бренду Chery в Україні, компанія «СІ ЕЙ Автомотів», пропонує знижки на ряд моделей. Для Chery Eastar ціна знижена на 10 440 грн., для Tiggo  - на 10 000 грн., для Beat – на 4160 грн., для Kimo – на 2 480 грн., для Elara – на 2 480 грн., і для QQ – на 2000 грн. Розмір знижки залежить від моделі, комплектації і року випуску автомобіля.

 • 27.03.2012
  Новий ЗАЗ VIDA з доступним «Експрес Кредитом»

  Головна новинка весни ЗАЗ VIDA вже з'явилася в автосалонах УкрАВТО. Будучи нащадком відомого Chevrolet Aveo, який має  свою історію, величезну кількість перемог і визнання автошанувальників з різних країн світу,  ЗАЗ VIDA поєднав у собі функціональність і комфорт за доступною ціною. Цей автомобіль  створений для активних людей, що бажають отримувати задоволення від кожної хвилини, проведеній у дорозі. Крім того, VIDAзабезпечує  головне: безпеку і комфорт.

 • 21.02.2012
  «Сервіс в кредит» - просте і доступне рішення від Банку Руский Стандарт

  Система «Експрес Кредит» піклується не лише про розширення можливостей своїх клієнтів для придбання власного автомобіля. Вона також надає доступні кредитні умови для вдосконалення і ремонту авто незалежно від наявності необхідних засобів у його власника.  Лише у період з 15.02.12 по 15.05.12 в системі «Експрес Кредит» діє унікальна кредитна пропозиція від ПАТ «Банк Руский Стандарт» – акція «Сервіс в кредит».