Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

01.02.2017

Співпраця з банком ПАТ "КБ" ГЛОБУС "

Фахівці фінансово - брокерського центру компанії «Експрес Кредит» повідомляють про початок співпраціпо автокредитуванню з  банкомПАТ "КБ" ГЛОБУС»
Банк "ГЛОБУС" - це сучасний і динамічний комерційний банк з українським капіталом. Ми пропонуємо повний спектр банківських послуг для всіх категорій Клієнтів - від домогосподарств до промислових гігантів. Однією з спеціалізацій Банку є кредитування громадян, які купують нові авто. Партнерські програми "ГЛОБУСА" з провідними автомобільними компаніями дарують нашим Клієнтам унікальну можливість - придбати в кредит автомобіль практично будь-якої марки і моделі на найвигідніших умовах.
09 грудня 2016 року рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про оновлення кредитного рейтингу ПАТ «КБ« ГЛОБУС »за національною шкалою на рівні uaA + з позитивним прогнозом. Також був оновлений рейтинг депозитів на рівні ua2 + за шкалою Агентства. Позичальник з рейтингом uaA + характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками.
Регіональна мережа Банку "ГЛОБУС" налічує 30 відділень по всій території України.
Ліцензія НБУ №240 від 26.10.2011 року.