Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

12.09.2013

Акція в рамках Столичного Автошоу 14 та 15 вересня

УМОВИ АКЦІЇ «ПОЛІС ЦВ У ПОДАРУНОК»

Термін дії акції

Акція діє з 14.09.2013 до 31.10.2013 включно

Умови акції

В акції можуть брати участь дієздатні фізичні особи, які протягом періоду проведення акції оформили  на власне ім’я договір кредитування на купівлю автомобіля через систему «Експрес Кредит» в автосалонах мережі УкрАВТО.

Учасник акції, при оформленні договору кредитування в системі «Експрес Кредит» отримує в подарунок (мається на увазі покупка за 1 грн.) страховий поліс ОСЦПВВНТЗ від ТДВ «Експрес Страхування».

Для того, щоб взяти участь у акції, Учасник має:

  • Під час проведення Столичного Автошоу заповнити анкету та отримати спеціальний купон з правом на участь у акції. Столичне Автошоу буде проводитись 14 та 15 вересня 2013 року за адресою м. Київ,Столичне шосе, 90.
  • Анкета заповнюється разом із кредитними консультантами або з кредитним спеціалістом та на стенді компанії, які будуть знаходитись безпосередньо на території проведення заходу Столичного Автошоу.
  • Протягом проведення акції укласти кредитний договір на купівлю автомобіля в автосалонах мережі УкрАВТО через систему «Експрес Кредит» та пред’явити оригінал відривного купону.

Територія дії акції

Акція діє у місті Києві та Київській області в автосалонах мережі УкрАВТО. Дізнатися адресу найближчого  автосалону можна на сайті  www.ukravto.ua

Інформаційна підтримка здійснюється за номером телефону гарячої лінії «Експрес Кредит» 0 800 502 310 (безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів по всій території України. З мобільних номерів – тарифікація згідно умов операторів)