Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

12.03.2013

Стати власником автомобіля KIA можна вже сьогодні!

Поспішайте скористатися можливістю зробити своє життя комфортним та стильним за кермом нового автомобіля. Для всього модельного ряду а/м KIA в системі "Експрес Кредит" стартували спеціальні та акційні кредитні умови.

Так, з 11 березня в усіх автосалонах мережі УкрАВТО діє спеціальна кредитна пропозиція від банку-партнера системи "Експрес Кредит" ПАТ "ВТБ Банк".

Кредитна програма  дозволяє оформити кредит з мінімальним авансом від 9%, максимальним терміном кредитування до 7 років і процентною ставкою усього лише 0,01% річних у гривні. Розмір разової комісії складає 2,99%, а щомісячної - 0,95%. Схема погашення кредиту надається на вибір клієнта - класична або ануїтет.

Також, Ви можете оформити короткостроковий кредит з мінімальними витратами на його управління завдяки акційній пропозиції від ПАТ "Ідея Банк".

Головні переваги цієї програми: відсутність щомісячних комісій та відсоткова ставка 0,001% річних у гривні. Програма передбачає мінімальний аванс від 50% і термін кредитування до 12 місяців. Акція діє з 1 березня по 31 травня 2013 року  в усіх автосалонах мережі УкрАВТО.

Щоб дізнатися попередній розрахунок кредитних платежів згідно з новими кредитними пропозиціями для а/м KIA, скористайтеся зручним калькулятором "Експрес Кредит". Він допоможе швидко порівняти декілька варіантів кредитування і вибрати максимально зручний для Вас.

Також на сайті "Експрес Кредит" Ви можете заповнити online-заявку  та дізнатися попереднє рішення банку про видачу кредиту. 

За детальнішою інформацією звертайтеся до наших кредитних спеціалістів у будь-якому з автосалонів УкрАВТО або за номером телефону гарячої лінії 0 800 502 310.

 

"Експрес Кредит"здійснює свою діяльність на базі ТОВ "УКРАВТОЛІЗИНГ" (довідка Державної комісії з врегулювання ринків фінансових послуг ФЛ № 290 від 06.06.06) - структурного підрозділу Корпорації УкрАВТО. На даний момент в системі представлені близько 30-ти пропозицій від 15-ти банків-партнерів.

 

ПАТ "ВТБ Банк"  - одна із фінансових компаній, що динамічно розвивається в Україні. За даними НБУ в групі найбільших банківських установ ВТБ Банк займає 8 позицію за розміром статутного капіталу, 7 позицію за розміром активів і 5 позицію по розмірах кредитного портфеля юридичних осіб за підсумками 4 кварталів 2012 року.Сьогодні близько 125 точок продажів в усіх областях і великих містах України надають фінансові послуги міжнародного рівня. ВТБ Банк входить до міжнародної фінансової групи ВТБ і має інформаційно відкриту структуру власності - 99,97% акцій банку належить ВАТ Банк ВТБ (Російська Федерація). Банк ВТБ (РФ) входить в 500 найбільших компаній світу.

 

ПАТ «Ідея Банк»це один з небагатьох банків на Україні з європейським капіталом, що є також одним з найстарших банків, який працює на ринку Україні. Протягом останніх років банк зміцнив свою позицію на ринку автомобільного кредитування, із часткою в ринку на рівні 25%, що підтверджує одна з найпрестижніших нагород в Україні – „ Вибір Року 2012”, у номінації Автокредитування року. Сьогодні регіональна мережа ПАТ "Ідея Банк" нараховує 100 відділень у Києві, Львові, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Луганську, Полтаві та інших містах України. У 2012 банк відкрив для своїх клієнтів послугу інтернет-банкінгу IdeaBankOnline, яка була дуже добре оцінена експертами сайту prostobank.ua. Ідея Банк співпрацює з багатьма автодилерами по всій країні, надаючи за їх посередництвом послуги із фінансування купівлі транспортних засобів та їх страхування.