Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

14.02.2013

У два рази доступніше: акційні кредитні умови для автомобілів ЗАЗ

Придбати новий автомобіль тепер в два рази простіше.  З 1 лютого по 30 квітня 2013 року в усіх автосалонах УкрАВТО  діють акційні кредитні умови від ПАТ "Ідея Банк" та АТ «Астра Банк», які поширюються на весь  модельний ряд автомобілів ЗАЗ.

Банки-партнери системи "Експрес Кредит", як завжди, готові запропонувати клієнтам УкрАВТО  кращі умови для купівлі автомобілів, а також організувати просте та комфортне оформлення кредиту.

У системі "Експрес Кредит" Ви зможете легко і швидко дізнатись попередню відповідь банку, заповнивши спеціальну заявку, а також оформити договір кредитування, не виходячи з автосалону.

Особливістю кредитної  програми  ПАТ "Ідея Банк" є пільговий період 12 або 18 місяців, під час якого річна відсоткова ставка складає усього лише 0,001%, а щомісячні комісії відсутні.  Максимальний термін, на який можна оформити кредит, - до 84 місяців, мінімальний аванс від 10%, разова комісія 3%.

Після закінчення пільгового періоду: відсоткова ставка від 22,99% річних. При виборі пільгового періоду 18 місяців, щомісячна комісія 0,2% з 19-го місяця кредиту.  

Ще один партнер системи "Експрес Кредит"  АТ "Астра Банк"  також підготував спеціальний кредитний продукт для автомобілів ЗАЗ. Це кредитна програма з пільговим періодом кредитування 12 місяців, річною процентною ставкою 0,001%, без щомісячних комісій і разовою комісією 3%. Після закінчення періоду "розстрочки" відсоткова ставка за кредитною програмою складатиме від 17,99% річних. Максимальний термін кредитування до 84 місяці, а при авансі 30% і більше - 36 місяців. Мінімальний аванс від 10%.

Надаючи період "розстрочки" банки-партнери системи "Експрес Кредит" дозволяють клієнтові заощадити на управлінні кредитом та зменшити його вартість.

Поспішайте скористатися шансом і придбати свій автомобіль на кращих кредитних умовах, які діють для а/м ЗАЗ в усіх автосалонах УкрАВТО.

Ознайомитися з детальними умовами представлених програм кредитування, зробити попередній розрахунок та заповнити заявку на кредит можна на сайті компанії www.express-credit.com.uaабо за номером телефону 0 800 502 310.

"Експрес Кредит" здійснює свою діяльність на базі ТОВ "УКРАВТОЛІЗИНГ" (довідка Державної комісії з врегулювання ринків фінансових послуг ФЛ № 290 від 06.06.06) - структурного підрозділу Корпорації УкрАВТО. На даний момент в системі представлені близько 30-ти пропозицій від 17-ти банків-партнерів.

АТ АСТРА БАНК- універсальний банк, що надає широкий спектр фінансових послуг. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Згідно з даними Асоціації українських банків, за розміром капіталу АСТРА БАНК входить в  топ-30 банків України. Рейтингове агентство "Експерт-рейтинг" присвоїло банку кредитний рейтинг uaA+ за національною рейтинговою шкалою. АСТРА БАНК входить в одну з найбільших в Південно-східній Європі фінансових груп Alpha Bank Group, яка здійснює свою діяльність більше 130 років. www.astrabank.ua  0800 302 202