Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

13.02.2013

Нова кредитна пропозиція для Chery - від 0,001% річних

Банк-партнер системи "Експрес Кредит" АТ "Астра Банк" пропонує акційну кредитну програму для усього модельного ряду Chery. З 1 лютого по 30 квітня 2013 року в усіх автосалонах УкрАВТО діють спеціальні умови для придбання  автомобіля в кредит під 0,001% річних.

У кожному автосалоні УкрАВТО кредитний фахівець системи "Експрес Кредит" допоможе обрати оптимальні для Вас умови, а також зробить розрахунок кредитних платежів. Крім того Ви можете відразу на місці отримати попереднє рішення банку про видачу кредиту без оригіналів документів. Для цього потрібно лише заповнити заявку на кредит.

Оформити кредит можна з мінімальним авансом від 10% на строк до 7 років без разової комісії таі з щомісячною комісією 0,96%.

Поспішайте скористатися реальною можливістю і придбати автомобіль Chery на кращих кредитних умовах від АТ "Астра Банк" і системи "Експрес Кредит".

Ознайомитися з детальнішими умовами акційної програми кредитування, зробити попередній розрахунок і заповнити заявку на кредит можна на сайті компанії www.express-credit.com.ua.

 

Додаткова інформація за номером телефону 0 800 502 310.

"Експрес Кредит"здійснює свою діяльність на базі ТОВ "УКРАВТОЛІЗИНГ" (довідка Державної комісії з врегулювання ринків фінансових послуг ФЛ № 290 від 06.06.06) - структурного підрозділу Корпорації УкрАВТО. На даний момент в системі представлені близько 30-ти пропозицій від 17-ти банків-партнерів.

АТ АСТРА БАНК- універсальний банк, що надає широкий спектр фінансових послуг. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Згідно з даними Асоціації українських банків, за розміром капіталу АСТРА БАНК входить в  топ-30 банків України. Рейтингове агентство "Експерт-рейтинг" присвоїло банку кредитний рейтинг uaA+ за національною рейтинговою шкалою. АСТРА БАНК входить в одну з найбільших в Південно-східній Європі фінансових груп Alpha Bank Group, яка здійснює свою діяльність більше 130 років. www.astrabank.ua  0800 302 202