Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

26.06.2012

Експрес Кредит: простий спосіб отримати кредит на авто

Простий один крок -  і автокредит у Вас в кишені. Щоб його отримати, потрібно лише заповнити on-line форму на сайті Експрес Кредит. Після чого, кредитний фахівець миттєво передзвонить і повідомить адресу найближчого автосалону, де Вас вже чекає попереднє рішення банку про отримання автокредиту.

Крім того, така універсальна послуга, як прескорінг, доступна у всіх київських автосалонах мережі УкрАВТО. Саме тут Ви зможете без оригінального пакету документа дізнатися попереднє рішення банку про видачу кредиту.

Варто відзначити, що система прескорінгу користується величезною популярністю серед клієнтів. Так, з моменту реалізації форми попереднього рішення на сайті Експрес Кредит, кількість заповнених анкет складає більше 5095 заявок, а відсоток позитивних рішень про видачу кредиту просто неймовірний — 98,1%.

Головна перевага системи прескорінгу - простота і зручність. Це дозволяє якісніше й швидше обслуговувати клієнтів, отже, ефективніше управляти процесом оформлення кредиту.

Таким чином, упроваджуючи інноваційні інструменти,  Експрес Кредит руйнує стереотипи звичного для всіх поняття автокредитування і створює абсолютно нове уявлення про нього.  

Переконаєтеся в цьому вже сьогодні на сайті www.express-credit.com.ua або в одному з київських автосалонів мережі УкрАВТО.