Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

29.05.2012

«Експрес Кредит» без обмежень: без авансу, без довідки про доходи або строком до 10 років

Принести користь кожному клієнтові – мета всіх кредитних програм представлених в системі «Експрес Кредит». Тепер Ваш вибір не обмежується авансовим платежем або терміном погашення, а навпаки стає вільнішим завдяки кредитним умовам від Експрес Кредит. Саме тут Ви зможете зважитися на покупку автомобіля вже сьогодні, вибравши один з автокредитів від банків-партнерів системи, які пропонують спеціальні умови кредитування у всіх автосалонах УкрАВТО.

Придбати автомобіль в кредит без  першого внеску реально разом з такими банками як ПАТ «ПРОФІН БАНК», ПАТ  «Альфа Банк» і ПАТ »Всеукраїнський Банк Розвитку».

ПАТ «ПРОФІН БАНК»* пропонує кредитні програми для всіх моделей, представлених в автосалонах УкрАВТО. Наприклад, на автомобілі марки Chery  з 01.04.2012 по 31.06.201212 року діє акційний кредитний продукт «Легкий»  на наступних умовах: перший внесок від 0%, термін кредитування до 5 років, процентна ставка 0,01% річних, разова комісія за надання кредиту 2,5% і щомісячна комісія за управління кредитом 0,98% від суми кредиту.

Привабливі умови покупки автомобіля без авансового платежу пропонує для своїх клієнтів і ПАТ «Альфа Банк»**. Його кредитна програма дозволяє всім бажаючим стати власниками будь-яких марок авто представлених в автосалонах УкрАВТО на вигідних кредитних умовах: термін кредитування до 7 років, річна ставка від 17,6%, щомісячна комісія 0,3%, разові витрати на оформлення кредиту відсутні.

Кредитна програма від ПАТ «Всеукраїнський Банк Развитку»*** - це теж одна з можливостей придбати автомобіль вже цього літа. Відомі марки автомобілів Mercedes-benz, Chrysler, Jeep, Dodge стають ближчими завдяки таким кредитним умовам: авансовий внесок від 0%, термін кредитування до 5 років, процентна ставка 15,5% річних, щомісячна комісія 0,15% і відсутність разових комісій.

Крім того, Всеукраїнський Банк Розвитку  пропонує оформити автокредит на ці ж марки авто з максимальним терміном кредитування до 10 років, якщо перший внесок складає від 10%. А при внесенні авансу від 50% клієнт зможе оформити автокредит на всі марки авто мережі УкрАВТО без довідки про доходи, при цьому умови кредитної програми передбачають: термін кредитування до 5 років, річну процентну ставку від 8,5%, без разових і щомісячних комісій.

Щоб визначитися з вибором однієї з вказаних програм Ви можете скористатися калькулятором Експрес Кредит. Враховуючи умови кредитування, що діють, він швидко допоможе дізнатися первинні витрати на оформлення кредиту і щомісячний платіж. 

За детальнішою інформацією звертайтеся за номером телефону гарячої лінії 0 800 502 310 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України безкоштовні).

*ПАТ «ПРОФІН БАНК». ЛІцензІя Національного банка України № 55 від 07.11.2011 року.  Деталі кредитних програм банку: www.profinbank.com

**ПАТ «Альфа Банк». ЛІцензІя НБУ № 61 від 05.10.2011 року.

***ПАТ «Всеукраїнський Банк Розвитку». ЛІцензІя НБУ № 253 від 18.11.2011 року.