Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

11.05.2012

Екпрес Кредит для автомобілів з пробігом

Пропозиції системи «Експрес Кредит» розробляються для тих, хто уміє бачити можливості і сміливо втілює свої плани в життя. 

Тепер з допомогою Експрес Кредит можна легко придбати популярні марки авто з пробігом. Адже саме тут представлений широкий вибір кращих кредитних умов від надійних банків-партнерів, які розроблені з максимальним обліком інтересів і бажань кожного клієнта.

Так, Ідея Банк пропонує спеціальну кредитну програму з річною відсотковою ставкою вже від 14,99%  в гривні і первинним внеском від 20%. Кредитна пропозиція дійсна для всіх марок авто і країн-виробників, окрім СНД і Китаю. Кредит можна оформити на тривалий термін до 7 років,  при цьому важливо відзначити - щомісячні комісії відсутні.

Якщо ж клієнт хоче придбати автомобіль без яких-небудь обмежень країни-виробника, то тоді він може скористатися цікавою кредитною програмою від Всеукраїнського Банку Розвитку. Її умови передбачають: аванс від 25%, термін кредитування до 5 років, фіксовану відсоткову ставку 15,99% річних в гривні, щомісячну комісію 0,22% і відсутність разових комісій.

Разом із спеціальними програмами кредитуваннясистема Експрес Кредит створила ще й комфортні умови для швидкого і якісного оформлення кредиту з мінімальним пакетом документів. Переконаєтеся в цьому особисто. Скористатися спеціальними умовами кредитування для автомобілів з пробігом можливо в м. Київ,  Авторинок «Центральний».

Щоб детальніше дізнатися про програми, що діють, звертайтеся по номеру гарячої лінії 0 800 502 310. У нас Ви завжди зможете отримати професійну консультацію кредитних фахівців, які допоможуть підібрати найоптимальніший і вигідніший спосіб кредитування.