Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

13.04.2012

«Експрес Кредит»: швидше, ніж можливо.

Це буде можливо за допомогою системи прескорінгу, яка дозволяє направити попередній запит в банк на видачу кредиту без оригінального пакету документів. Все, що потрібно - декілька хвилин часу для заповнення анкетної форми. Кредитний фахівець допоможе швидко відповісти на всі запитання і передасть анкету в банк.

Після отримання позитивного рішення, наш фахівець відразу повідомить про це клієнта і запросить в автосалон для оформлення повноцінного запиту на отримання автокредиту.

Простота і зручність прескорінгу дозволяють якісніше і швидше обслуговувати клієнтів, а отже, ефективніше управляти процесом оформлення кредиту.

До того ж, така система вже встигла стати популярною серед відвідувачів сайту Експрес Кредит. Так, з моменту реалізації форми попереднього рішенняна Інтернет-ресурсі,  з грудня минулого року число заповнених анкет перевищило 800. А відсоток позитивних рішень про видачу кредиту по анкетам, направлених в банк, складає 95,7%.

Втілюючи інноваційні інструменти і розробляючи ефективну систему управління    автокредитуванням на всіх етапах, «Експрес Кредит» руйнує стереотипи звичного для всіх поняття кредитування і створює абсолютно нове уявлення про нього.