Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

02.02.2012

Автокредит без компромісів

З її кредитними пропозиціями Вам не обов'язково йти на компроміси, вибираючи один з варіантів - Ви можете отримати всі переваги в одному кредиті.  
Кредитні програми системи «Експрес Кредит» розроблені з турботою про клієнта і пропонують не лише найвигідніші умови кредитування, але й швидкий, а також якісний супровід всього процесу оформлення автокредиту.
Так, завдяки скоринговій системі у Вас є унікальна можливість отримати рішення про отримання кредиту в зручний час і в зручному місці. Заповнивши на сайті «Експрес Кредит»  on-line заявку, Ви в найкоротші терміни, не виходячи з будинку або офісу, отримаєте рішення банку. Експрес-скорінг  заощадить Ваш час і підкаже, в якому автосалоні найзручніше буде оформити кредит.
Кредитний скорінг – це дійсно одне з нововведень на вітчизняному ринку фінансових послуг, яке лише починає набувати популярності серед клієнтів. З моменту його запуску  на сайті «Експрес Кредит», кількість тих, хто скористалися даною послугою зростає щодня.
З середини грудня минулого року вже більше 3700 відвідувачів зацікавилося новим on-line інструментом - скорингом, і це зовсім не дивно, адже відсоток позитивних рішень в системі «Експрес Кредит» дуже високий, більше 94%. Це обумовлено відправленням on-line заяв одночасно в декілька банків (до 5).
Таким чином, додатково до всіх переваг системи «Експрес Кредит», клієнт отримує ще й швидку оцінку заявки на кредит, оперативність зворотного зв'язку, а також професійний супровід і підтримку.   
Скориставшись скоринговою системою на сайті «Експрес Кредит» Ви відкриєте для себе абсолютно новий світ комфортного кредитування.