Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

27.12.2011

Рішення про надання кредиту – швидка доставка на дім!

Звиклих до інновацій споживачів сьогодні складно чимось здивувати, але «Експрес Кредит» вдалося це зробити знову. Реалізовуючи принципи вигідного і комфортного автокредитування система «Експрес Кредит» однією з перших серед вітчизняних компаній у себе на сайті запровадила кредитний скоринг -  on-line систему оцінки кредитоспроможності клієнта.

Така система – це своєрідні «ваги», які «зважують» всі критерії необхідні для оцінки здатності позичальника погасити всю суму кредиту вчасно. Скорингова система на сайті «Експрес Кредит» враховує умови кредитування для всіх марок авто, представлених в автосалонах УкрАВТО.

Для того, щоб, не виходячи з дому або офісу, отримати попередню відповідьпро надання кредиту, Вам потрібно всього лише заповнити форму запиту на кредит, що складається з 4 блоків:

1.         Предмет кредитування.

2.         Особисті дані.

3.         Інформація про роботу.

4.         Контактна інформація.

Вказані Вами дані передаються не в один банк, а в декілька, що збільшує шанси отримання позитивної відповіді. Як тільки банком буде прийнято рішення про надання кредиту, співробітник нашої компанії зв'яжеться з Вами і повідомить про це, а також надасть інформацію про найближчий автосалон, в якому буде найзручніше отримати кредит.

Переваги скорингової системи очевидні:

- швидка оцінка заявки на кредит;

- об'єктивність рішення; 

- оперативний зворотний зв'язок; 

- супровід і підтримка (у разі потреби уточнень). 

Скориставшись скоринговою системою на сайті «Експрес Кредит» Ви не лише переконаєтеся у всіх її перевагах, але й відкриєте для себе новий світ комфортного кредитування.