Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

23.11.2011

Кредитний навігатор системи «Експрес Кредит»

Система «Експрес Кредит» удосконалює не лише свої пропозиції і унікальні умови автокредитування, але і покращує стандарти обслуговування клієнтів. Ми розробляємо і упроваджуємо нові сервіси та послуги, які відповідають високим вимогам і роблять процес  кредитування комфортним.

Зокрема,  ми постійно  стежимо за тим, що б відвідувачі сайту «Експрес Кредит» завжди могли знайти корисні відповіді на свої запитання.

  Тепер, на нашому сайті з'явилась можливість  швидко і легко розрахувати суму авто-кредиту за допомогою кредитного калькулятора  ― зручного on-line помічника, який розуміє Вас з першої цифри.

Для того, щоб  дізнатись попередній  розмір щомісячного платежу,  суму комісії та інші умови кредитування, необхідно задати ключові параметри, такі як марка, модель автомобіля, вартість, аванс (до 50%) і термін кредитування (від 1 до 11 років).  На додачу до основних критеріїв розрахунку, в калькуляторі можна врахувати також кредитування додаткового обладнання і бажану схему погашення: ануїтет або стандартну.

Головною перевагою є те, що калькулятор обробляє всі програми кредитування, представлені в системі «Експрес Кредит».  А на сьогоднішній день це більше 50-ти пропозицій від 25 банків-партнерів. Окрім стандартних програм кредитування, є можливість розрахувати платежі і за акційними умовами, які постійно оновлюються і передбачають усе більш лояльні для клієнта рішення.

Результати розрахунку  клієнт отримує у вигляді таблиці, в якій можна порівняти декілька варіантів. На першій сторінці калькулятор відображає розрахунок платежів за 3-ма кредитними пропозиціями з найбільш вигідною для клієнта ефективною відсотковою ставкою. Завдяки цьому Ви зможете легко обрати найкращі умови.

Кредитний калькулятор від «Експрес Кредит» ― це ефективний інструмент, що дозволяє знайти оптимальну пропозицію і обрати такий спосіб кредитування, який максимально вигідний для придбання автомобіля саме Вам.  Щоб дізнатися відповіді на всі додаткові запитання, достатньо зателефонувати за номером 0-800-502-310, або звернутися в будь-який автосалон УкрАВТО до нашого кредитного фахівця,  який допоможе Вам прийняти правильне рішення для купівлі автомобіля.