Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

21.10.2011

Акційні умови автокредитування для автомобілів ЗАЗ, Opel, Chevrolet.

Дійсно вигідні умови для придбання автомобілів марок Chevrolet та Opel з 20.10.11 по 31.01.12 пропонує ПАТ "Ідея Банк". Обравши будь-яку модель авто цих брендів клієнт може отримати машину сплативши авансовий внесок розміром лише 10% від її вартості, при цьому обрати строк кредитування  до 7-ми років. Річна ставка за таким акційним продуктом - від 10% у гривні. Chevrolet та Opel презентує нові моделі - «Експрес Кредит» надає оптимальні рішення.

Спеціальні акційні умови з 17.10.11 пропонує Астра банк для покупки автомобілів ЗАЗ. Тепер моделі  Lanos, Sens, Forza можна придбати за кредитною програмою яка передбачає:  термін кредитування до 10-ти років, авансовий внесок від 0%, а розмір річної ставки від 4,7% у гривні.

Все що необхідно  клієнту – обрати автомобіль і звернутися до кредитного спеціаліста.   Якщо кредитні умови того чи іншого банку не прийнятні, Ви можете отримати гарантійний лист від іншого банка-партнера.  Хто швидше дасть відповідь та запропонує найкращі умови, той і отримає клієнта.