Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

04.10.2011

Пропозиція для шанувальників «KIA» від «Експрес Кредит» та ПАО «Креді Агріколь Банк»

На сьогоднішній день Ви можете скористатись стандартною кредитною пропозицією та акційною. Слід зауважити, що акційна пропозиція розрахована на лідерів продаж в модельній лінійці KIA - Cee’dта Sportage.

Стати власником будь-якої моделі KIA Ви можете скориставшись стандартною програмою кредитування від ПАТ «Креді Агріколь Банк». Вона передбачає авансовий платіж від 20%, процентну ставку від 7% річних у гривні на строк кредитування до 7 років. Якщо клієнт зупинив свій вибір на KIACee’d або KIA Sportage, ПАТ «Креді Агріколь Банк» пропонує акційні умови кредитування. А саме – авансовий платіж від 10% від вартості автомобіля, процентну ставку від 5% річних у гривні строком до 7 років.

Клієнту необхідно лише обрати автомобіль. Не потрібно витрачати час на похід до банків та консультації. Безпосередньо в автосалоні спеціаліст «Експрес Кредит» надсилає заявку до банків-партнерів. Хто швидше дасть відповідь та запропонує найкращі умови, той і отримає клієнта. Ваша задача – просто обрати автомобіль.

Переконайтесь в перевагах!