Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

19.09.2011

Кредитування і страхування: досконалі рішення.

Саме тому згадані вище теми і були винесені для обговорення під час круглого столу «Кредитування і страхування: досконалі рішення». Захід відбувся  10-го вересня в рамках щорічного Столичного Автошоу, а організаторами виступили «Експрес Груп» (компанії «Експрес Страхування» і  «УКРАВТОЛІЗИНГ»), СК «ГАРАНТ-АВТО», Корпорація УКРАВТО і Клуб автомобільних журналістів України.

Активну участь в круглому столі  взяли  представники передових банків України (Банк Руский Стандарт, ПАТ «Плюс Банк», ПАТ «ПРОФІН БАНК», АТ АСТРА БАНК, ПАТ «Всеукраїнський Банк Розвитку», АЛЬФА БАНК) і лізингової компанії «АСТРА ЛІЗИНГ».

Тенденції українського автомобільного ринку і прогнози його розвитку освітив присутнім директор компанії «Автоконсталтінг» Олег Омельницький. Позитивну динаміку кредитних продажів в мережі УкрАВТО і ряд переваг автокредитування в Корпорації виділив Олександр Скрипник, директор ТОВ «УКРАВТОЛІЗИНГ».

Про те, які фінансові інструменти зараз найбільш ефективні з точки зору продавців автомобілів, розповіли публіці Наталія Бей, Заступник Голови Правління Корпорації УкрАВТО з фінансових питаннь і маркетингових комунікацій, і В'ячеслав Поврозник, Заступник Голови Правління з продажу автомобілів і розвитку дилерської мережі.

Завдяки Олександру Федорову, Заступнику Голови Правління УкрАВТО з сервісу і запчастин, і активній позиції представників банків було розкрите питання про нову послугу з кредитування ремонту, сервісу і додаткового устаткування.

Наталія Гудима - Президент Ліги Страхових Організацій України - завірила присутніх, що процес введення європротоколу ретельно опрацьовується, і його введення не викличе труднощів у водіїв.

 Зі свого боку, від імені організатора, «Експрес Груп» дякує всім учасникам і журналістам за виявлений інтерес до освітлених питань. Адже саме в ході жвавих дискусій і завдяки небайдужості учасників таких заходів і народжуються досконалі рішення.