Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

07.09.2011

У системі «Експрес Кредит» нова пропозиція від ПАТ «Кредитпромбанк»

При цьому не потрібно витрачати час на стомлююче відвідування банків у пошуках оптимальних пропозицій. Фахівці «Експрес Кредит» безпосередньо в автосалоні оформлять on-line заявку і дадуть запит відразу в кілька банків.

Найвимогливіші клієнти можуть самі вибрати програми кредитування. До речі, «Експрес Кредит» пропонує більше 30-ти програм від 22-ї банків-партнерів. Це дає можливість покупцям автомобілів в мережі «УкрАВТО» отримувати кредитне рішення в самі найкоротші терміни, при цьому рівень відмов у кредитуванні - мінімальний. А з 26 серпня 2011 року в системі представлено кредитну пропозицію нового Банку-партнера - ВАТ «Кредитпромбанк»

Банк представляє до уваги потенційних клієнтів систему кредитування «Стандарт», що поширюється на весь модельний ряд, представлений в Корпорації «УкрАВТО». Умови передбачають початковий внесок за автомобіль у розмірі 20%, при цьому процентна ставка складе 12,95% річних у гривні. Клієнт має можливість отримати кредит строком до 60 місяців.

Ми вітаємо нового партнера в системі «Експрес Кредит» і впевнені в успіху нових пропозицій. Спільно зі своїми партнерами «Експрес Кредит» виводить автокредитування на новий рівень розвитку. Завдання клієнта - вибрати автомобіль. Про все інше подбає наш фахівець.