Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

10.06.2011

Акційні пропозиції "Авто мрія" і "Рожева мрія" в системі "Експрес Кредит"

Обидві пропозиції передбачають аванс від 10% вартості автомобіля. Що стосується кредитного продукту "Авто мрія" то, окрім мінімального авансового внеску, він пропонує низьку річну ставку 0,01% в гривні і термін кредитування до 12 місяців. Комісія за оформлення та обслуговування кредиту в цій акційній програмі відсутні. Ця пропозиція зручна для Клієнтів, які бажають придбати машину у розстрочку, але мають можливості виплатити усю вартість автомобіля протягом року.

У свою чергу кредитну пропозицію "Рожева мрія" передбачає річну ставку 8,8% і термін кредитування до 60-ти місяців. Комісії за надання та обслуговування кредиту складають - 0,48% та 1,08% відповідно. Умови цієї акційної пропозиції вигідні тим, що за наявності усього 10-ти відсотків вартості Клієнт може придбати автомобіль, і вже цього літа вирушити у відпустку на новій машині, а упродовж 5-ти років виплачувати суму, що залишилася, рівними частинами.

Скористатися стандартними і акційними кредитними пропозиціями, представленими в системі "Експрес Кредит", Клієнт може у будь-якому з автосалонів Корпорації УкрАВТО.