«Експрес Кредит» активно співпрацює з надійними банками-партнерами, які пропонують цікаві умови кредитування для покупки легкових автомобілів в дилерській мережі Корпорації УкрАВТО. 

Тут представлено більше 50 кредитних програм із спеціальними і акційними умовами автокредитування, які відповідають потребам самих різних клієнтів!

Експрес Кредит – короткий шлях до мрії!

Сьогодні «Експрес Кредит» пропонує кредитні  програми, які відкривають ще більше можливостей для придбання автомобіля в кредит: 

  • кредити з максимальним терміном кредитування;
  • кредитування комерційної техніки.

На сайті Експрес Кредит є можливість  швидко розрахувати суму автокредиту  за допомогою кредитного калькулятора.

Для того, щоб  заздалегідь визначити розмір щомісячного платежу,  суму комісії і інші умови кредитування, необхідно задати ключові параметри, такі  як марка, модель автомобіля, вартість, аванс (до 50%) і термін кредитування (від 1 до 10 років). Також можна врахувати кредитування додаткового обладнання  і схему погашення. Результати клієнт бачить в таблиці, де порівнює декілька варіантів кредиту на авто.

Ми не просто робимо автомобілі ближче до людей, ми змінюємо якість життя кожного!

 

Шановні клієнти! 

З метою запобігти випадкам шахрайства, повідомляємо, що система "Експрес Кредит" не причетна до колекторних дзвінків з вимогами погасити кредитну заборгованість, які були зафіксовані останнім часом. "Експрес Кредит" не проводить колекторну роботу з клієнтами і не співпрацює з колекторними агентствами. Переконливо просимо Вас утриматися від оплати шахраям грошових сум і виконання їх вимог від імені нашої компанії. Якщо Ви постраждали від дій шахраїв, будь ласка, негайно зверніться до правоохоронних органів за своїм місцем проживання.

Новини

Запуск унікальних кредитних програм для вживаних автомобілів

З 01.05.2017 по 31.12.2017 діють унікальні кредитні програми для вживаних автомобілів від ПАТ “КРЕДОБАНК” та ПАТ “КБ “ГЛОБУС”, а з 04.05.2017  по 31.12.2017 - від ПАТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”.

Читати далі

Всі новини