Ви знаходитесь: Головна сторінка > Кредитні програми > Калькулятор

Калькулятор

Система «Експрес Кредит» удосконалює не лише свої пропозиції і унікальні умови автокредитування, але і покращує стандарти обслуговування клієнтів. Ми розробляємо і впроваджуємо нові сервіси та послуги, які відповідають високим вимогам і роблять процес кредитування комфортним.

Тепер, на нашому сайті з'явилася можливість швидко і легко розрахувати суму автокредиту за допомогою кредитного калькулятора зручного on-line помічника, який розуміє Вас з першої цифри.

Для того, щоб попередньо дізнатися розмір щомісячного платежу, суму комісії та інші умови кредитування, необхідно задати ключові параметри, такі як марка, модель автомобіля, вартість, аванс і термін кредитування (від 1 до 7 років). В добавок до основних критеріїв розрахунку в калькуляторі можна врахувати також бажану схему погашення: ануїтет або стандартну.

Результати розрахунку Ви отримаєте у вигляді таблиці, в якій можна порівняти кілька варіантів. На першій сторінці калькулятор відображає розрахунок платежів по 3-м кредитним пропозиціям з найбільш вигідною для клієнта ефективною процентною ставкою. Завдяки цьому Ви зможете легко вибрати найкращі умови.

Регіон:
Марка:
Модель:
Вартість, грн.:
Тип програм:
Аванс:
Термін кредитування, міс.:
Схема погашення:

Новини

Запуск унікальних кредитних програм для вживаних автомобілів

від ПАТ “КРЕДОБАНК”*таПАТ “КБ “ГЛОБУС”** аз 04.05.2017 р. по 30.06.17 р. і від ПАТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”***

Читати далі

Всі новини