Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

 • 21.10.2011
  Акційні умови автокредитування для автомобілів ЗАЗ, Opel, Chevrolet.

  Багата на врожай осінь продовжує приємно радувати сюрпризами і на ниві автокредитування.  Система «Експрес Кредит»* повниться новими пропозиціями, щоб максимально скоротити та здешевити процес автокредитування для споживача.

 • 10.10.2011
  Новий ритм життя з «Chery» та ВТБ Банком

  В першій половині 2011 року на автомобільному ринку спостерігалося зростання. Антикризові програми від автосалонів продовжують позитивно впливати на статистику проданих авто. Доступність кредитних програм також є вагомим фактором розвитку автомобільного ринку.

 • 07.10.2011
  Станьте власником мрії разом з «Експрес Кредит» та ПАТ «ПУМБ»

  До нового автомобільного сезону Корпорація «УкрАВТО» разом з сервісом «Експрес Кредит» підготували ряд пропозицій для бажаючих стати автовласником вже сьогодні. В мережі «УкрАВТО» представлені найпопулярніші автомобільні бренди світу: «Mercedes-Benz», «Toyota», «Renault», «KIA», «Chevrolet»…  Ви обов’язково знайдете те, про що мріяли.

 • 04.10.2011
  Пропозиція для шанувальників «KIA» від «Експрес Кредит» та ПАО «Креді Агріколь Банк»

  Девіз KIA - «The Power to Surprise»- говорить сам за себе – постійно прагнути до інновацій, виробляти такі автомобілі, що перевершують очікування споживачів. З метою наблизити своїх клієнтів до втілення мрії, про придбання автомобіля KIA, компанія «Фалькон-Авто», офіційний дистриб’ютор KIA в Україні, разом з сервісом «Експрес Кредит» анонсує про спеціальні умови автокредитування від ПАТ «Креді Агріколь Банк».

 • 26.09.2011
  Світ переваг від «Експрес Кредит» та ПАТ «Укрбізнесбанк»

  Разом з кредитними пропозиціями «Експрес Кредит» Ви завжди можете очікувати на переваги. Маючи багаторічний досвід та підтримку лідера автомобільного ринку Корпорації «УкрАВТО», сервіс пропонує більше 30-ти програм від 25 банків-партнерів, надаючи реальні можливості для покупки автомобілів.  Це більше ніж кредитні рішення, вони надаються з пакетом переваг, можливостей та послуг.

 • 19.09.2011
  Кредитування і страхування: досконалі рішення.

  Ні для кого не є секретом, що з новою актуальністю відроджуються питання автокредитування – «потепління» складових банківських умов, кредитування пов'язаних сервісів, спеціальні кредитні і лізингові програми для створення власного бізнесу – все це викликає  чималу зацікавленість у існуючих і потенційних автовласників. Також особлива увага українських автолюбителів звернута до новини про обіцяне введення європротоколу найближчим часом.

 • 14.09.2011
  Купити запчастини і відремонтувати машину тепер можна в кредит!

  Враховуючи тенденції ринку і потреби Клієнтів система «Експрес Кредит» продовжує удосконалювати асортимент своїх пропозицій. Нова пропозиція «Сервіс у кредит» дає можливість протягом однієї години отримати грошові кошти на потреби Вашого автомобіля.

 • 07.09.2011
  У системі «Експрес Кредит» нова пропозиція від ПАТ «Кредитпромбанк»

  Компанія «УКРАВТОЛІЗИНГ» представляє на ринку кредитування систему «Експрес Кредит». Сервіс був створений для оптимізації потреб і часу клієнтів Корпорації «УкрАВТО». Купуючи новий автомобіль, клієнт може скористатися послугою автокредитування від «Експрес Кредит».

 • 05.09.2011
  Акційна програма придбання LADA в системі «Експрес Кредит»

  «Експрес Кредит» не зупиняється на досягненому і як професіонал, вдосконалює та адаптує свої можливості під потреби висококонкурентного ринку.

  Ми раді вітати нового партнера в нашій програмі автокредитування – ПАО «Фінанси та Кредит». Таким чином, «Експрес Кредит» може запропонувати для своїх клієнтів більше 30 кредитних програм вже від 22 банків-партнерів.

 • 21.07.2011
  Кредитування автомобілів з авансом 0% у системі «Експрес Кредит»

  Купівля автомобіля - це певний крок у житті кожної людини. Але, як правило, враховуючи рівень доходів більшості українців, відкладати щомісяця певну суму на придбання автомобіля в далекому майбутньому, виснажливо і довго. При цьому, все одно кожен день доводиться діставатись роботи громадським транспортом. З огляду на це стандартне автокредитування дійсно є вирішенням питання, особливо якщо потенційний покупець має суму грошей, достатню для першого внеску. А якщо ні? Адже часто, відвідавши банк або автосалон, Клієнт стикається з розчаруванням - щоб купити автомобіль необхідно внести аванс, який в сумі з комісіями і іншим нерідко досягає декількох десятків тисяч гривень.