Ви знаходитесь: Головна сторінка > Головна > Новини > Останні новини

Останні новини

09.02.2021

Популярні моделі Kia доступні у кредит за спеціальною програмою «KIA Експрес Кредит»*

З радістю повідомляємо про старт нової спеціальної кредитної програми «KIA Експрес Кредит»*, яку розпочали  Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» (офіційний дистриб'ютор автомобілів KIA в Україні) разом з банком-партнером АТ «Ощадбанк».

За умовами програми, з 08 лютого до 30 квітня 2021 року найпопулярніші моделі КІА можна буде придбати у кредит за ставкою від 0,01% річних  при першому внеску від 10%. Страховий партнер програми - СК «Експрес Страхування». 

Для придбання у кредит на особливих умовах програми «KIA Експрес Кредит»доступні усі моделі Kia, що представлені у офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО»: https://www.kia.com/ua/shopping-tools/find-a-dealer.html

 

*Застереження щодо умов кредитування:

Мінімальний внесок - від 10% вартості автомобіля. Максимальний термін кредитування – 84 місяців, максимальна сума кредитування – необмежено.

Метод розрахунку процентів – факт/факт. Орієнтовні загальні витрати по кредиту (платежі за додаткові і супутні послуги банку, пов'язані з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту) складають 682 грн. по кожній 1000 грн. кредитних коштів при терміні кредитування 84 місяців, при авансі 10% і стандартній схемі погашення (класична). При цьому, реальна процентна ставка становить 19,40% річних. Одноразова комісія – 0,00% до 1,9% від суми кредиту в залежності від терміну кредитування; Додаткові витрати – комісія за РКО та відкриття рахунку - 850 грн. (одноразово), надання виписки/внесення в реєстр рухомого майна – 110 грн. (за одну операцію);

Орієнтовні загальні витрати по кредиту з урахуванням «Грейс періоду**» (платежі за додаткові і супутні послуги банку, пов'язані з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту) складають 713 грн. по кожній 1000 грн. кредитних коштів при терміні кредитування 84 місяців, при авансі 10% і стандартній схемі погашення (класична). При цьому, реальна процентна ставка становить 23,76% річних. Одноразова комісія – 0,00% до 1,99% від суми кредиту в залежності від терміну кредитування; Додаткові витрати – комісія за РКО та відкриття рахунку - 850 грн. (одноразово), надання виписки/внесення в реєстр рухомого майна – 110 грн. (за одну операцію);

** «Грейс період» – проміжок часу, протягом якого проценти за користування кредитом нараховуються в розмірі 0,01%, після закінчення вказаного періоду, проценти за користування кредитом нараховуються в розмірі 19,99%. Для кредитів з авансом від 10% до 29,9% термін «Грейс періоду» складає 12 місяців, з авансом від 30% до 39,9% - 24 місяці, з авансом від 40% - 36 місяців.  

АТ «Ощадбанк»: Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 року. Номер за державним реєстром банків – 4.Кредит надається у відділеннях Банку по всій території України за винятком тимчасово окупованої території АР Крим та непідконтрольних українській владі територій Донецької та Луганської областей. Про детальні умови кредитування дізнавайтеся на сайті www.oschadbank.ua або за телефоном: 0800 210 800 (дзвінки безкоштовні на території України).